Опис
Конвекційну піч застосовують в якості основного або резервного опалювального приладу Завдяки своєму розміру піч-булер'ян відмінно підходить для невеликих будинків, котеджів, лазень або дач.
Додаткові опції:
- Варильна поверхня. Піч Зубр має варочне кільце. Під час роботи печі, відбувається нагрів топки та стінок, тому можна одночасно приготувати їжу або нагріти воду. Конфорка відкриває доступ до відкритого полум'я.
- Сушарка для взуття – корисна опція для тих, хто служить на фронті та має необхідність часто підсушувати взуття.
Сучасна буржуйка Зубр має товщину сталі 3 мм, якої достатньо для теплового навантаження від згоряння дров.
Переваги печі Зубр
- тривале тління до 6 годин
- містка топка із площею
- Виготовлено з жароміцної сталі товщиною 3 мм
- компактні розміри мм (В/Ш/Г): 600/380/720
- конвекційний кожух, завдяки якому площа нагрівається за годину.
Особливості конструкції
- У якості піддувайла на передній часті печі, є отвір для притоки повітря. Завдяки механічному методу відкривання заслінки ви самі регулюєте інтенсивність горіння. Комфортну температуру При низькій витраті дров можливо підтримувати
- Важливу роль відіграє і камера згоряння. Від обсягу топки безпосередньо залежить кількість палива, яке можна разово завантажити, відповідно збільшиться час роботи буржуйки.
- Піч буржуйка має функцію конвекції
- Конвекція повітряних потоків в приміщенні забезпечується за допомогою повітряних прошарків між топкою і зовнішніми стінками печі. Від дотику повітря з розпеченими стінками камери згоряння, відбувається ефективний з'їм тепла, поширення його по всьому об'єму будинку. Конвекційна піч здатна нагріти приміщення протягом години.
*Піч не має зольної скриньки. Згоряння дров відбувається на дні.
Обслуговування печі буржуйки:
Для нормальної роботи пристрою необхідно подбати про монтаж утепленого димоходу. Чистоту димовідвідного патрубка. Перед нагріванням печі необхідно очистити прилад від залишків золи, попелу.
Димар для буржуйки
Димар для буржуйки монтується так само як для будь-якої іншої дров'яної печі. Головна умова - висота не нижче гребеня покрівлі, утеплення зовні.
Пічку встановлювати на залізному листі, стіни обкладати плиткою, трубу виводити на висоту всієї покрівлі на дах, щоб не диміло у вікна. Також необхідно дотримуватися відстані до горючих поверхонь стін не менше, чим 0.3 метра.
Трубу краще брати утеплену. Діаметр димоходу повинен збігатися з патрубком печі. Звужати або розширювати димову трубу не рекомендується. При проході димової труби крізь покрівлю треба подбати про проході перекриття, покрівельної проходці від опадів. Вага димоходу повинен бути розвантажений з допомогою платформ, хомутів або скоб.
Для безперебійної роботи печі на дровах необхідно проводити регулярне чищення димоходу, застосовувати профілактичні засоби для чищення, а також прочищати трубу щіткою.