Спеціальні пропозиції

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Офіційний сервіс

Опт і роздріб

Перевірка якості продукції

Дисконт монтажникам

Безкоштовна доставка

Транспортна страховка

Про магазин

«Sogreem» – територія бездоганної якості

Команда «Sogreem» працює на ринку України з 2007 року і спеціалізується на продажу обладнання для підтримки комфортного клімату у Вашому домі. Широкий спектр високоякісної техніки від провідних світових виробників, а також конкурентоспроможний рівень цін дозволяють нам стверджувати, що будь-яка купівля, досконала в нашому магазині, буде відповідати найвищим стандартам якості і задовольнить запити найвимогливіших клієнтів.

 

Чому Вам слід вибрати саме нашу компанію?

Однією з головних переваг співпраці з компанією «Sogreem» є те, що весь товар закуповується безпосередньо у офіційних представників передових марок даної галузі. Пряма співпраця з виробниками особливо цінна ще й тому, що опалювальне обладнання  відноситься до тієї категорії продукції, яка з кожним роком активно вдосконалюється і модернізується. Поставки від офіційних виробників дозволяють нам завжди розташовувати повним переліком новинок, а також з легкістю підібрати товар, що ідеально підходить для Ваших потреб.

Крім того, варто відзначити, що асортимент наша продукція призначена для широкої аудиторії споживачів. Тому наші фахівці зможуть надати кваліфіковану консультацію та допомогу в виборі необхідного товару. Ми працюємо зі світовими виробниками, випускають спеціалізоване обладнання не тільки для будинків або квартир, але і для підприємств з промисловими потужностями. Незалежно від майбутнього місця експлуатації, все обладнання, доступне в нашому магазині, призначене для комфортного побуту і роботи, а також оснащено зрозумілою системою навігації і управління. Високі параметри безпеки і простота використання-Основні характеристики кожної окремо взятої одиниці товару. Тому, якщо ви знаходитесь у пошуку надійного і кваліфікованого продавця, інтернет-магазин «Sogreem» – завжди до ваших послуг!

 

Цінова політика і гарантії

Цінова політика нашого магазину така, що, купуючи будь-який товар в «Sogreem», Ви гарантовано отримуєте найдорожчий товар за мінімальною для України ціна. Досягти подібної вигідної позиції для кожного кінцевого споживача нам вдається саме завдяки співпраці безпосередньо з виробниками, без посередник. Ми працюємо виключно з офіційними представниками відомих світових брендів, таких як: Baxi, Bosch, Westen, Fondital, Ariston, Termet, Gorenje, і багатьма іншими. Крім того, для зручності наших покупців, ми ввели гнучку систему замовлення та оплати. Так, замовивши будь-яку позицію товару в «Sogreem», наші клієнти самостійно зможуть вибрати спосіб доставки та оплатити обладнання безпосередньо при його отриманні, маючи при цьому можливість ознайомитися з комплектацією і загальним станом товару. Вартість доставки кожного замовлення розраховується виключно в індивідуальному порядку і залежить не тільки від пункту призначення, але і від габаритів обраної продукції.

Всі категорії Обладнання, представлені у нашому магазині, продаються з офіційною гарантією від виробника, а також, у разі необхідності, можуть бути замінені або повернуті назад, згідно затвердженому порядку.

Ми зігріємо вас не тільки якісним товаром за найкращими цінами, але також рівнем сервісу і кваліфікації нашої команди при підборі потрібного саме вам обладнання!