Раковина Kolo Status 2321600UA 60 см
    Є у наявності
  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Доступно:
    В наявності
Доставка
Доставка
Самовивіз
Самовивіз
На завтра
Безкоштовно
Нова пошта
Нова пошта
Відправимо сьогодні
Делівері
Делівері
Відправимо сьогодні
Оплата
Оплата
Готівкою
Online на сайті
Курєру при отриманні
Безготівковий розрахунок для фіз осіб
Безготівковий розрахунок для юр осіб
Розстрочка
Повернення / Обмін
Повернення / Обмін
Характеристика
Виробник Kolo
Комплектація Раковина
Особливостi Без донного клапана, з переливом
Поверхня Глянцева
Призначення Для ванної кімнати
Тип установки Підвісний
Форма Напівкругла
Колiр Білий
Країна виробник Польща
Висота 190 мм
Глибина 450 мм
Ширина 600 мм
Опис
Відгуки (0)
Складнощі з вибором чи інші питання?
Залишіть Ваш номер телефону та ми Вам допоможемо!
* Телефон
Вы смотрели
Раковина Kolo Status 2321500UA 50 см
Артикул:108583
Мат Grayhot 0.6 м2, 92 Вт
Мат Grayhot 0.6 м2, 92 Вт