Раковина Kolo Status 2321550UA 55 см
    Є у наявності
  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Доступно:
    В наявності
Доставка
Доставка
Самовивіз
Самовивіз
На завтра
Безкоштовно
Нова пошта
Нова пошта
Відправимо сьогодні
Делівері
Делівері
Відправимо сьогодні
Оплата
Оплата
Готівкою
Online на сайті
Курєру при отриманні
Безготівковий розрахунок для фіз осіб
Безготівковий розрахунок для юр осіб
Розстрочка
Повернення / Обмін
Повернення / Обмін
Характеристика
Виробник Kolo
Комплектація Раковина
Особливостi Без донного клапана, з переливом
Поверхня Глянцева
Призначення Для ванної кімнати
Тип установки Підвісний
Форма Напівкругла
Колiр Білий
Країна виробник Польща
Висота 180 мм
Глибина 430 мм
Ширина 550 мм