Газовий конденсаційний котел Rocterm LL1GBQ24-YHB61 White 24 kW Wi-Fi (труба в комплекті)
Ограниченное акционное предложение для Вас
" />
Артикул:111475
Артикул:111475
    Є у наявності
  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Доступно:
    В наявності
Доставка
Доставка
Самовивіз
Самовивіз
На завтра
Безкоштовно
Нова пошта
Нова пошта
Відправимо сьогодні
Делівері
Делівері
Відправимо сьогодні
Оплата
Оплата
Готівкою
Online на сайті
Курєру при отриманні
Безготівковий розрахунок для фіз осіб
Безготівковий розрахунок для юр осіб
Розстрочка
Повернення / Обмін
Повернення / Обмін
Характеристика
Виробник Rocterm
Тип установки Настінний
Тип теплообмiнника 2-Роздільні
Потужність 24 кВт
Призначення котла Двоконтурний
Камера сгорання Закрита
Колiр Білий
Wi-Fi керування Так
Управління Електронне
Матерiал теплообмiнника Нержавійка/Нержавійка
Країна виробник Китай
Вага 35 кг
Висота 700 мм
Глибина 300 мм
Ширина 400 мм
Опис
Підходить для опалення приміщень до 240 м² та приготування гарячої води.
Переваги:
  • ККД 109%
  • Економія газу до 30%
  • Вбудований модуль Wi-Fi
  • Дистанційне керування зі смартфона
  • Premix інфрачервоний пальник
  • Модуляція потужності 1:5
  • Дуже тиха робота - 38 дБ
  • Розширювальний бак 8 літрів
  • Підходить для теплої підлоги та радіаторів
  • Екологічний клас 5–6
  • запускати та відключати котел віддалено
  • ставити тижневі графіки роботи
  • керувати температурою зі смартфона
  • отримувати повідомлення та контролювати параметри роботи
Технічні характеристики:
  • Модель: Rocterm LL1GBQ24-YHB61 White WI-FI
  • Тип котла: газовий конденсаційний
  • Монтаж: настінний
  • Кількість контурів: двоконтурний
  • Потужність: 24 кВт
  • Площа опалення: до 200 м²
  • ККД: 105-109%
  • Модуляція: 1:5
  • Мінімальна потужність: 20% від номінальної
  • Камера згоряння: закрита
  • Розширювальний бак: 8 літрів
  • Рівень шуму: 38 дБ
  • Управління: сенсорний + мобільний додаток
  • LED дисплей: є
  • Підтримка теплої підлоги: є
  • Захист від замерзання: є
  • Захист від перегріву: є
  • Самодіагностика: є
Габарити
  • Висота: 700 мм
  • Ширина: 400 мм
  • Глибина: 300 мм
  • Вага: 35 кг