Опис
Це вдосконалений інтерактивний інвертор з номінальною потужністю 640Вт, що забезпечує немодульований синусоїдальний струм (чиста синусоїда) котрий підходить до всіх типів електроприладів.
Перетворювач з номінальною потужністю 640Вт найкраще підійде для такого електрообладнання як газові котли, телевізори, системи відеоспостереження та для інших малопотужних приладів.
На відміну від традиційного автономного інвертора, ця серія також забезпечує низькі нелінійні спотворення і має дуже короткий час перемикання на живлення від акумулятора в разі відсутності електроживлення. Інвертор має ККД понад 98%. Є два режими зарядки, швидка зарядка і безперервна підзарядка, для підтримки оптимального стану акумуляторів.
Багатофункціональний ж.к. дисплей відображає режими роботи ДБЖ, а також стан заряду АКБ та рівень навантаження на перетворювач.
На дисплеї відображаються такі параметри:
- Автоматичне включення: Інвертор автоматично включається при підключенні до побутової електричної мережі.
- Режим AVR: AVR (автоматичний регулятор напруги) збільшує (підвищує режим) або зменшує (понижаючий режим) вхідної напруги до номінального вихідної напруги інвертора.
- Індикація частоти: В нормальному режимі коротке натискання кнопки виводить на дисплей індикацію частоти протягом 4 секунд.
- Індикація вхідного і вихідного напруги: При включенні інвертора дисплей показує вхідний і вихідний напругу.
- Ємність акумулятора: Розрахункова ємність акумулятора, точність залежить від режиму роботи інвертора і рівня навантаження.
- Рівень навантаження: Рівень навантаження у відсотках.
- Напруга акумуляторної батареї 12v.
- Максимальний струм зарядки акумуляторної батареї 8А.
Гелева (GEL) акумуляторна батарея – цілком герметичне джерело живлення, яке не потребує технічного обслуговування в процесі зберігання та експлуатації.
Якщо розглядати гелевий акумулятор, його переваги та недоліки, то можна зробити висновок – АКБ типу GEL значно перевершує звичайні свинцево-кислотні батареї за технічними параметрами та експлуатаційними характеристиками.
Переваги гелевого акумулятора
- Високий ресурс циклів заряд/розряд (1200*) і, як наслідок, триваліший термін експлуатації (в середньому 7-8 років, залежно від умов експлуатації).
- Акумулятор можна встановлювати у житлових приміщеннях.
- В'язка структура електроліту та повна герметичність корпусу виключають витікання кислоти та гарантують відсутність шкідливих випарів.
- При практичному використанні гелеві батареї показують стабільні результати при роботі в умовах низьких (-20°С) і високих (+50°С) температур навколишнього середовища.
- Широкий діапазон робочих температур дозволяє використовувати GEL як акумуляторні батареї для сонячної електростанції.
- Технологія виготовлення гелевих АКБ має на увазі для цих батарей здатність витримувати тривалий розряд, циклічний розряд, глибокий розряд та розряд високими струмами.
- Акумулятори цього типу мають низькі показники саморозряду при тривалому зберіганні та надійний самозахист від перерозряду та надмірного заряду батареї.
Особливості виробництва гелевих акумуляторів
Головна особливість гелевих акумуляторів - в'язка (гелеподібна) структура електроліту.
Заповнення корпусу електролітом відбувається за допомогою вакуумної помпи, що дозволяє досягти його рівномірної концентрації та високої щільності прилягання до пластин.
Сепаратори, що розділяють свинцеві електроди гелевих АКБ виготовляють з міцного мікропористого матеріалу з алюмінієвими присадками. Подібна конструкція робить сепаратор стійким до вібрацій та механічних пошкоджень, а також до хімічних впливів агресивного кислотного середовища всередині акумулятора.
Після заповнення електролітом батарея піддається тривалому сушінню, у процесі якої у структурі електроліту утворюються мікротріщини. Така технологія дозволяє в кілька разів знизити % випарів, що випаровуються.
Акумуляторні батареї, виготовлені за технологією GEL, у порівнянні з аналогічними за обсягом електроліту AGM акумуляторами, мають:
- Велику ємність,
- Стабільно однорідну реакцію на всіх частинах пластини,
- Меншу корозію пластин,
- Високу тепловіддачу,
- Мінімальні показники відшарування електроліту.