" />
Артикул:111520
42 588 грн 37 890 грн
Артикул:111520
Газовий димохідний котел ITALTHERM CITY CLASS 24 C NOX

    Газовий димохідний котел ITALTHERM CITY CLASS 24 C NOX

    Є у наявності
  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Доступно:
    В наявності
42 588 грн 37 890 грн
Доставка

Доставка

Самовивіз

Самовивіз

Забрати завтра

Безкоштовно

Нова пошта

Нова пошта

Відправка завтра

Делівері

Делівері

Відправка завтра

Оплата

Оплата

Готівкою

Online на сайті

Курєру при отриманні

Безготівковий розрахунок для фіз осіб

Безготівковий розрахунок для юр осіб

Розстрочка

Повернення / Обмін

Повернення / Обмін

Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки, відповідно до закону України «Про захист прав споживачів України»

Характеристика

Виробник ITALTHERM
Тип установки Настінний
Тип теплообмiнника 2-Роздільні
Потужність 24 кВт
Площа обігріву до 240 м2
Призначення котла Двоконтурний
Камера сгорання Відкрита
Управління Механічне
Матерiал теплообмiнника Мідь/Нержавійка
Країна виробник Італія
Вага 28 кг
Висота 700 мм
Глибина 325 мм
Ширина 400 мм

Опис

Котел газовий димохідний ITALTHERM CITY CLASS C NOX (двоконтурний)

ITALTHERM CITY CLASS C NOX — це настінний двоконтурний газовий котел атмосферного типу європейського виробництва (Італія). Зовнішній вигляд серії City Class розроблений відомим італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро, що надає котлу впізнаваного фірмового стилю бренду Italtherm.

Детальний опис ключових технологій і переваг:

  • Тип конструкції — атмосферний котел типу B11/BS з природною тягою, підключається до димоходу без потреби у примусовій вентиляції. Це практичне рішення для заміни старих атмосферних котлів, зокрема у багатоквартирних будинках зі спільними колективними димоходами.
  • Теплова потужність — доступний у двох модифікаціях: City Class 24 (макс. потужність 26,5 кВт) та City Class 28 (макс. потужність 29,5 кВт), що дозволяє підібрати оптимальний варіант під площу приміщення.
  • Пальник POLIDORO LNA — фірмовий пальник з алюмінію та міді з водяним охолодженням. Знижена температура горіння значно зменшує утворення оксидів азоту (NOx) та чадного газу (CO), без втрати потужності.
  • Система I.T.S. (Intelligent Temperature System) — електронна система контролю температури води як в контурі опалення, так і в контурі гарячого водопостачання, з плавною модуляцією полум'я залежно від поточного навантаження.
  • Пластинчастий теплообмінник ГВП з нержавіючої сталі — 12 пластин у моделі 24 та 16 пластин у моделі 28, забезпечує ефективний та стабільний нагрів санітарної води.
  • Енергоефективний насос Grundfos — циркуляційний насос з вбудованим дегазатором, електронною модуляцією, функцією після-циркуляції та захисними циклами проти закисання.
  • Екологічність — котел відповідає найвищому, 6-му класу за викидами оксидів азоту (NOx) згідно з EN 15502, що робить його одним із найекологічніших атмосферних рішень на ринку та повністю відповідає українському Технічному регламенту з екодизайну.
  • Акустичний комфорт — рівень шуму всього 56 дБ для обох моделей.

Відгуки (0)

Складнощі з вибором чи інші питання?

Залишіть Ваш номер телефону та ми Вам допоможемо!

* Телефон