" />
Комбіновані

Комбіновані котли - це котли, які призначені для теплопостачання житлових будинків паливом, для якого може служити як тверде паливо (вугілля, дрова і т.п.), так і природний газ низького тиску при встановленій газовій автоматиці (для комбінованого газового котла).


Особливості застосування комбінованих котлів:

Зазвичай, власники заміських будинків, встановлюють комбіновані котли з двох причин:

  • На момент введення котла в експлуатацію поки немає магістрального газу, але його підведення заплановано в найближчому майбутньому. І спочатку котел обігрівається за допомогою дизеля (спочатку з котлом купується недорогий дизельний пальник, а після підведення магістралі купується вже газовий).
  • Магістральний газ підведений, але працює з частими перебоями.

При переході котла на інший вид палива, один пальник демонтується і монтується інший пальник. Здійснюється це дуже просто. На фронтальній частині корпусу комбінованого котла є вхідний фланцевий отвір для сопла пальника, на кріпильний фланець якого і монтується (залежно від того, яке паливо передбачається в даний момент використовувати) вентиляційний пальник, відповідний тепловій потужності котла.

Монтаж пальника в комбінований котел не становить труднощів. Сопло пальника вставляється в отвір, налаштовується на глибину камери згоряння, і потім корпус пальника закріплюється гвинтами на фланці. Газова (або жидкотопливна) лінія приєднується до пальника за допомогою накидної гайки, з якої попередньо видаляється заглушка. Після цього перевіряється герметичність газової арматури і віддаляється повітря з паливопроводу. Електричні дроти підключаються за допомогою штекерних роз'ємів. Пуск пальника, особливо перший, повинен проводитися фахівцем, тому що  при цьому пальник регулюється відповідно до норм викидів в атмосферу забруднюючих речовин, які приводилися в таблиці інструкції з монтажу пальника, із застосуванням газоаналізатора, датчики якого встановлюються в патрубок для відводу димових газів.


Переваги комбінованих котлів:

  • Система автоматики САБК, встановлена ​​на побутових котлах опалення, забезпечує надійність в експлуатації.
  • Сучасні конструкторські та технологічні розробки, використані в даному опалювальному комбінованому напольному котлі, дозволяють його легко обслуговувати і експлуатувати.
  • Енергонезалежність від зовнішніх джерел електроенергії.
  • Багаторівнева перевірка якості робить побутовий котел надійним і довговічним.
  • Опалювальні котли призначені для опалення житлових приміщень (в тому числі приватних будинків, опалення котеджів) і гарячого водопостачання при наявності водопідігрівача.
  • Можливість роботи при зниженому тиску газу.
  • Ремонтоспроможен, тому що  всі деталі, вузли побутового газового котла - вітчизняного виробництва.

Конструктивні особливості вентиляційних пальників.

Вентиляційний пальник модулює в топку котла кругле полум'я у вигляді горизонтального факела. За своєю конструкцією всі вентиляційні пальники можуть бути одноступінчастими (з постійною витратою палива), двоступінчастими (розрахованими на спалювання меншої кількості палива), а також модуляційними. Модуляційні пальники дозволяють плавно безступінчато змінювати потужність в залежності від потреби в теплі.

Більшість нових моделей газовихвентиляційних пальників комплектується повітряним клапаном з сервоприводом (маркування L в позначенні моделі), з метою енергозбереження та поліпшення ефективності згоряння при розпалюванні котла. Клапан перешкоджає охолодженню камери згоряння, в період, коли пальник не працює. Плавно відкриваючись при розпалюванні котла, клапан запобігає пульсації і сприяє плавному виходу котла на робочі параметри.

До дизельного пальнику паливо з ємності подається під тиском за допомогою паливного насоса, і розпорошується форсункою у вигляді дрібних крапель. Ця крапельна суспензія у вигляді туману змішується з повітрям, що нагнітається вентилятором пальника в необхідному для згоряння співвідношенні і подається в зону горіння. При розпаленні  топливоповітряна суміш підпалюється запальним пристроєм, а далі процес горіння підтримується самостійно. Полум'я буде мати в цьому випадку жовте забарвлення (не особливо гаряче полум'я). Для одержання особливо спекотного блакитного полум'я застосовують попередній підігрів палива до 60 градусів, за допомогою електричного нагрівача або за допомогою потоку відхідних газів. У багатьох моделях дизельних пальників малої потужності електричний нагрівач палива вже вбудований в середину корпусу.





Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Складнощі з вибором чи інші питання?

Залишіть Ваш номер телефону та ми Вам допоможемо!

* Телефон