" />
Біде

Біде є санітарно-гігієнічним пристроєм для миття нижньої частини тіла. Використовується для підмивання, мити ніг та рук. У нашій країні пристрій не має великої популярності. Але здебільшого це пов'язано з відсутністю місця у ванній кімнаті для його встановлення. Якщо місце для встановлення біде є, воно дозволить зробити гігієну більш комфортною та зручною. До того ж, встановлення біде вирішить проблему проведення санітарно-гігієнічних процедур літніми людьми та людьми з низкою захворювань.


Що таке біде?

Біде являє собою невелику низьку ванну, форма якої нагадує унітаз. Бізе використовується не тільки для підмивання після випорожнення. Функції біде набагато ширші:

  • Миття рук і ніг;
  • Раковина для дітей, які не можуть дістатись до умивальника;
  • Проведення гігієнічних процедур при деяких захворюваннях;
  • Гігієнічні процедури для людей похилого віку, яким складно приймати душ або ванну;
  • Підтримання чистоти тіла після операцій, під час критичних днів та в інші періоди, коли потрібне часте підмивання.

Установка біде – не розкіш. Воно дозволяє зробити гігієнічні процедури ще більш ефективними та комфортними.


Призначення біде

У нашій країні вважається, що біде є розкішшю та показником достатку. Однак його встановлення в першу чергу замовляють люди, які цінують зручність і прагнуть підтримки чистоти та свіжості. Використання біде дозволяє вирішити масу проблем та практичних завдань, зберегти здоров'я та забезпечити впевненість у собі.


Основне призначення біде - підтримка чистоти нижньої частини тіла без необхідності приймати повноцінний душ або ванну.

Однак біде не може повноцінно замінити душ.


Використання біде стає незамінним у ряді випадків:

  • Гігієнічні процедури людей похилого віку, яким складно самостійно використовувати душ або ванну;
  • Жінки під час менструації потребують постійних гігієнічних процедур;
  • Вагітні жінки або жінки після пологів потребують постійної підтримки гігієни нижньої частини тіла;
  • За наявності геморою, циститу та інших захворювань сечостатевої системи та геніталій потрібне регулярне підмивання, особливо після відвідування туалету;
  • Людям після операцій на статевих органах або анальному отворі необхідне регулярне підмивання.

Але використання біде корисне не тільки людям похилого віку і за наявності деяких захворювань. Користь використання біде науково доведена для всіх людей незалежно від віку та стану здоров'я. Використання біде стане чудовою профілактикою захворювань сечостатевої системи та анального отвору. Регулярне застосування біде дозволить уникнути генітального герпесу, геморою, циститу, уретриту та інших захворювань, а також подарувати відчуття свіжості та комфорту протягом усього дня.


Особливості застосування біде

Основне призначення біде - підмивання після відвідин туалету. Сідати на біде можна як обличчям до змішувача, і спиною. Це залежить від особистої зручності та раціональності. Багатьом людям зручно використовувати біде саме, розташовуючись спиною до змішувача.

Підмивання за допомогою біде є більш гігієнічною процедурою, ніж використання туалетним папером. До того ж деякі люди додатково використовують папір і до, і після біде.

Однак біде – не заміна душу чи ванни, а лише додаткова гігієнічна процедура для інтимної зони. Застосування біде дозволить виключити необхідність додаткового прийняття душу, що заощадить час та воду.

Під час проведення гігієнічної процедури за допомогою біде рекомендується використовувати мило. Завершується процедура протиранням зони індивідуальним або паперовим рушником.


Правила вибору

При виборі біде в першу чергу необхідно приділити увагу матеріалу, з якого він виготовляється. Найчастіше такі вироби виконані з порцеляни або фаянсу, але зустрічаються моделі із пластику, металу або скла.

Найкращим матеріалом для біде є порцеляна. Він не має часу, не вбирає запахи і простий у догляді. Порцелянові біде здатні служити кілька десятків років без втрати зовнішніх та експлуатаційних якостей. Єдиний спосіб пошкодити порцелянове біде – розбити його.

Фаянсове біде має пухку структуру, але матеріал покривається глазур'ю, щоб надати йому аналогічні порцеляни якості. При цьому термін служби біде з фаянсу близько 30 років, але нижчий, ніж у порцелянової моделі.

Якщо розмір санвузла не дозволяє встановити повноцінний біде, можна вибрати унітаз із вбудованим біде. Даний варіант практично також зручний як застосування двох окремих сантехнічних приладів. За способом підключення до каналізації біде поділяються на вертикальні, горизонтальні та похилі. При виборі оптимальної моделі необхідно враховувати наявний каналізаційний вхід. Якщо санвузол знаходиться на етапі капітального ремонту, можна вибрати модель, що сподобалася, і організувати сантехнічні виходи під неї.

Складнощі з вибором чи інші питання?

Залишіть Ваш номер телефону та ми Вам допоможемо!

* Телефон